JAK PRACUJEMY

Jak możemy Ci pomóc?

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

+48 600 940 942

GODZINY PRACY
pon-pt 9-17

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ
I FAKTUR

+48 506 378 695

GODZINY PRACY
pon-pt 8-16

DZIAŁ
SERWISU

+48 662 370 613

GODZINY PRACY
pon-SOB 9-17

DZIAŁ TRANSPORTU
I DOSTAW

+48 573 444 096

GODZINY PRACY
pon-pt 9-17

Na podstawie kompetencji twojego personelu i danych, które nam przedstawisz dopasujemy sprzęt, oraz produkty tak aby sprawiły, że firma wyróżni się w dziedzinie kawy. Opracujemy dla Ciebie plan poprawy jakości usług. Zrobimy to, łącząc zasoby, oraz naszą wiedzę i doświadczenie w tworzeniu dochodowych, unikalnych koncepcji dla wielu klientów rocznie. Będziemy wykorzystywać informacje przekazane przez cały personel, wraz z kadrą zarządzającą do kształtowania oferty, która doskonale dopasuje się do Twoich celów a nawet je przekroczy.

Będziemy współpracować z Tobą na zasadzie opieki – wszystkie elementy mają znaczenie. Pomożemy Ci skonfigurować młynek pod konkretny blend kawowy specjalnie dla Ciebie. Ustawimy ekspres, gdyż temperatura i ciśnienie mają wielkie znaczenie, a każda mieszanka kawowa lubi być przygotowywana w innych warunkach. Przeprowadzimy szkolenia twoich ludzi – posiadamy doświadczony zespół baristów, których kawa to przeogromna pasja. Nauczą Cię wszelkich tajników parzenia kawy, żebyś mógł zaskoczyć perfekcyjnym napojem klientów, którzy mają kluczowy wpływ na twój wizerunek i zyski.

Nie zatrzymujemy się jedynie na tym i na dostawie. Będziemy nadal ciężko pracować, aby stale rozwijać ofertę, czy też zmieniać ją wedle trendów danego sezonu.

Aby Twoje maszyny były w doskonałym stanie, posiadamy pracowników technicznych, którzy rozwiążą każdy problem związany z Twoimi maszynami i utrzymają je w jak najlepszej kondycji przez długi czas.

FORMY WSPÓŁPRACY

DZIERŻAWA

Przejdź dalej

LEASING

Przejdź dalej

SPRZEDAŻ

Przejdź dalej

DZIERŻAWA HORECA

Przejdź dalej

NASI PARTNERZY

BRIGHT-TRADE S.C. COFFEE-BROTHERS PRACOWNIA KAWY
UL. TYLNA 12A 42-600 TARNOWSKIE GÓRY

506 378 695 | biuro@coffee-brothers.pl