IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA MNIEJSZEJ I ŚREDNIEJ GASTRONOMII

Solidna konstrukcja, nowoczesny Design.

Nuova Simonelli Appia 2 to maszyna o wysokiej wydajności i bardzo dobrej jakości, którą potwierdza wielu baristów z całego świata.

Nowoczesny styl urządzenia sprawi, że dopasuje się pod każde wnętrze, wysokiej jakości chromowane elementy zewnętrzne ekspresu pięknie prezentują się za barem. Główne atuty to Nierdzewne dysze pary jak i wylewki wrzątku, ergonomia pracy,oraz precyzyjny system kontrolujący preinfuzję, który pozwoli uzyskać idealne espresso, do tego prosty i przejrzysty panel z przyciskami. Model Appia 2 dostępny jest w wersji 1, 2, oraz 3 grupowej.

Victoria Arduino Black Eagleto 2 grupowy ekspres kolbowy stworzony z myślą o profesjonalistach, którzy nie pozwalają sobie na żadne ustępstwa w jakości parzonej kawy. Każdy element obudowy Black Eagle został starannie zaprojektowany i wykonany, dzięki czemu ta niezawodna maszyna nie tylko produkuje najlepsze espresso, ale i pięknie wygląda. Ekspresy tej klasy przeznaczone są dla wymagających baristów, oraz od 2017 roku są oficjalnymi maszynami Mistrzostw Świata Baristów.

  • Technologia Gravimetric daje kontrolę nad każdym stadium parzenia espresso, co skutkuje doskonałym naparem w filiżance.
  • Technologia T3 umożliwia precyzyjną kontrolę nad temperaturą wody w bojlerze, dozowniku pary, oraz w grupie.T3 umożliwia również indywidualne ustawienia temperatury w każdej grupie.
  • Soft Infusion System automatycznie dopasowuje ciśnienie i zwiększa je w miarę postępu ekstrakcji.
  • Dozowanie wolumetryczne umożliwia zaprogramowanie do 4 indywidualnych doz o różnej wielkości naparu, temperatury wody.
  • Termicznie izolowana dysza na mleko daje większą kontrolę nad temperaturą pary.
  • Dysza na mleko włączana jest za pomocą dźwigni, dzięki czemu praca na niej jest bardzo łatwa i szybka.
  • Black Eagle Wyposażony jest w osobny dla każdej grupy czasomierz umożliwiający dokładny pomiar czasu parzenia, wielkości dozy i temperatury.
  • Elegancki i wygodny wyświetlacz LCD daje możliwość kontroli ilości kaw (licznik kaw), oraz daje możliwość indywidualnego dostosowania ustawień maszyny do naszych potrzeb.

W celu uzyskania szczegółowych informacji,

oraz zapytań o inne ekspresy zapraszamy do kontaktu.

mail: biuro@coffee-brothers.pl

JEDEN PRODUKT

0
RÓŻNE HISTORIE
0
METODY PALENIA
0
REGIONY
0
FILOZOFIE

– Wspaniały smak

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

PRODUKTY

Przejdź dalej

EKSPRESY

Przejdź dalej

WODA

Przejdź dalej

NASI PARTNERZY

BRIGHT-TRADE S.C. COFFEE-BROTHERS PRACOWNIA KAWY
UL. TYLNA 12A 42-600 TARNOWSKIE GÓRY

506 378 695 | biuro@coffee-brothers.pl