IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA MNIEJSZEJ I ŚREDNIEJ GASTRONOMII

Solidna konstrukcja, nowoczesny Design.

Vitamix to amerykański producent profesjonalnych blenderów, który stawia na jakość jak i funkcjonalność swoich urządzeń.

Blendery Vitamix wnoszą jakość blendowania na najwyższy poziom, dzięki innowacyjnym technologiom. Innowacyjne zabezpieczenie termiczne przed przegrzaniem, dodatkowe chłodzenie silnika sprawia, że można robić koktajl za koktajlem. Marka Vitamix w opcjach dodatkowym posiada specjalny pojemnik do spieniania mleka na zimno o takiej konsystencji, że można obrócić pojemnik do góry nogami a zawartość pozostanie na miejscu.

Idealne rozwiązanie dla każdego baru, restauracji, czy do użytku domowego dla tych, którzy cenią jakość i niezawodność.

Vitamix drink machine Two-Speed to profesjonalny blender z bardzo wydajnym silnikiem o mocy 2KM. Nada się idealnie do soków, drinków, oraz kaw mrożonych. Poradzi sobie spokojnie z miksowaniem grubszych składników a do tego jest skutecznie chroniony przed przegrzaniem. Wydajność i szybkość pracy czynią go perfekcyjnym blenderem barowym.

Drink Machine Two-Speed jest bardzo prosty w obsłudze i poradzi sobie w trakcie pracy na tym urządzeniu nawet najbardziej początkujący użytkownik. Do wyboru mamy dwa ustawienia szybkości blendowania i wedle potrzeb możemy zmieniać obroty w trakcie miksowania jednym dotknięciem przycisku.

W zestawie z blenderem otrzymujesz 1 pojemnik Advence. Pojemnik, który jest wykonany z Tritanu o pojemności 1.4 litra i zapewnia jego wygodne wylewanie.

 • Zasilanie: 220-240V.
 • Waga: 5.5 kg.
 • Wymiary(wolnostojący): 439 x 203 x 229mm (wys. x szer. x gł.)

Vitamix The Quiet One Jest najcichszym blenderem na rynku, który charakteryzuje się doskonale wytłumionym silnikiem, oraz dużą funkcjonalnością.

The Quiet One to urządzenie, które najlepiej sprawdzi się w lokalach gastronomicznych, oraz kawiarniach, zapewniając dostęp do szerokiej gamy soków, smoothie, koktajli, czy też frappe.

Tak cicha praca blendera jest możliwa dzięki wykorzystaniu do jego konstrukcji materiałów wygłuszających opracowanych we współpracy z naukowcami NASA. Dzięki temu właśnie blender The Quiet One jest praktycznie nie słyszalny w trakcie pracy w porównaniu do blenderów innych marek.

Do wyboru mam 6 z 36 fabrycznie przygotowanych programów blendowania, a bezczynnie pozostawiony blender automatycznie przejdzie w stan uśpienia.

 • Moc silnika: 3 KM.
 • Zasilanie: 220-240V.
 • Waga: 9.1 kg.
 • Wymiary(wolnostojący): 457 x 216 x 272 (wys. x szer. x gł.)

Vitamix BarBoss Advence to uwielbiany przez barmanów bardzo wytrzymały, profesjonalny blender do koktajli, drinków, soków. Bardzo łatwy w obsłudze. Posiada kontrolę pulsacyjną, oraz mocny silnik. Wysoka funkcjonalność tego urządzenia sprawi, że skrócisz czas przygotowania napojów i zachwycisz swoich klientów.

Do wyboru mamy 6 programów blendowania, które uruchamiamy za pomocą czytelnego pokrętła. Każdy program posiada inną prędkość, oraz czas pracy, co gwarantuje nam zachowanie spójności podczas przygotowywania napojów.

W blenderze BarBoss Advence zastosowano nowe, dłuższe ostrze wykonane z utwardzonej stali szlachetnej, które zwiększa prędkość blendowania i jednocześnie skraca czas pracy. Ostrze pozwala nam przygotować wyjątkowo delikatne, zmiksowane soki, koktajle czy drinki.

BarBoss posiada mocny silnik o mocy 2 KM, któy jest przystosowany do wysokiej eksploatacji. Silnik jest zabezpieczony przed przegrzaniem podczas miksowania grubszych składników, dzięki czemu uzyskuje niższą temperaturę pracy, dodatkowo jest cichszy od poprzedniej wersji o 20%.

 • Zasilanie: 220-240V.
 • Waga: 5.5 kg.
 • Wymiary (wolnostojący): 449 x 203 x 229 mm (wys. x szer. x gł.)

Vitamix T&G 2 Blending station to profesjonalny blender, który sprawdzi się przede wszystkim w kawiarniach, hotelach, czy restauracjach. Cechuje się bardzo cichą pracą, wysoką wydajnością i przede wszystkim bardzo szybkim przygotowywaniem napojów.

Zaawansowany technologicznie blender Vitamix T&G 2 Blending Station umożliwia przygotowanie soków, smoothie, frappe, czy napojów z lodów za pomocą wciśnięcia jednego klawisza. W pamięci urządzenia zapisano 34 programy blendowania, które można przypisać do 6 przycisków znajdujących się na przodzie blendera. Dodatkowo posiada możliwość sterowania pulsacyjnego niską i wysoką prędkością pulsacyjną, które daje nam wszechstronność miksowania, niezwiązanego z przypisanymi programami.

Cisza podczas pracy jest bardzo ważnym czynnikiem w każdym lokalu gastronomicznym, a blender T&G2 dzięki funkcji tłumienia hałasu zapewnia komfort wszystkim twoim klientom. Dźwiękoszczelne wieko skutecznie redukuje głośność pracy silnika, co skutecznie poprawia atmosferę w każdej restauracji.

 • Silnik o mocy: 2 KM.
 • Zasilanie: 220-240V.
 • Waga: 8.4 kg.
 • Wymiary (wolnostojący): 492 x 235 x 267 mm (wys. x szer. x gł.)

Vitamix XL to profesjonalny blender kuchenny nowej generacji, który umożliwia szybkie przygotowanie zup, dipów, sosów, baz lodowych, czy puree.

Vitamix XL to blender o bardzo dużej pojemności, dzięki czemu jest doskonale przystosowany do pracy w restauracjach i barach o dużym natężeniu ruchu. Pojemność zbiornika to aż 5.5 L, co w znacznym stopniu redukuje czas poświęcony na przygotowanie wielu porcji dań, oraz zwiększa efektywność twoich pracowników.

Sercem blendera kuchennego Vitamix XL jest silnik o mocy 4.2 KM, który znacznie ułatwia miksowanie nawet grubszych składników bez względu na ich temperaturę. Z Vitamix XL możemy w nieskończoność tworzyć własne receptury, a to wszystko dzięki zastosowaniu zmiennej, regulowanej prędkości, funkcji pulsacyjnej, oraz wprowadzaniu zdefiniowanych wcześniej programów blendowania.

Pojemnik do blendowania został wyposażony jest w miarkę, która została zaprojektowana tak, aby znacznie ułatwić pracę, natomiast konstrukcja blendera pozwala w lepszy sposób zagospodarować przestrzeń w obszarze roboczym.

 • Napięcie: 220-240V.
 • Moc silnika: 4.2 KM.
 • Waga: 20.64 kg.
 • Wymiary: 459 x 216 x 483 mm (wys. x szer. x gł.)
 • Więcej informacji pod numerem telefonu, bądź bezpośrednio w biurze.

W celu uzyskania szczegółowych informacji,

oraz zapytań o inne urządzenia gastronomiczne zapraszamy do kontaktu

mail: biuro@coffee-brothers.pl

JEDEN PRODUKT

0
RÓŻNE HISTORIE
0
METODY PALENIA
0
REGIONY
0
FILOZOFIE

– Wspaniały smak

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

PRODUKTY

Przejdź dalej

EKSPRESY

Przejdź dalej

WODA

Przejdź dalej

NASI PARTNERZY

BRIGHT-TRADE S.C. COFFEE-BROTHERS PRACOWNIA KAWY
UL. TYLNA 12A 42-600 TARNOWSKIE GÓRY

506 378 695 | biuro@coffee-brothers.pl