IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA MNIEJSZEJ I ŚREDNIEJ GASTRONOMII

Solidna konstrukcja, nowoczesny Design.

Nuova Simonelli Appia 2 to maszyna o wysokiej wydajności i bardzo dobrej jakości, którą potwierdza wielu baristów z całego świata.

Nowoczesny styl urządzenia sprawi, że dopasuje się pod każde wnętrze, wysokiej jakości chromowane elementy zewnętrzne ekspresu pięknie prezentują się za barem. Główne atuty to Nierdzewne dysze pary jak i wylewki wrzątku, ergonomia pracy,oraz precyzyjny system kontrolujący preinfuzję, który pozwoli uzyskać idealne espresso, do tego prosty i przejrzysty panel z przyciskami. Model Appia 2 dostępny jest w wersji 1, 2, oraz 3 grupowej.

Nuova Simonelli Aurelia Wave  

Digit to profesjonalny ekspres polecany do kawiarni segmentu Speciality, gastronomii i restauracji z dużym wolumenem sprzedaży kaw, jest również polecany na specjalistyczne zawody baristyczne dla profesjonalistów. Aurelia Wave został wyposażony w szereg funkcji, dzięki którym produkcja najwyższej jakości powtarzalnego espresso jest jeszcze łatwiejsza.

-Soft ilusion System automatycznie dopasowuje ciśnienie i zwiększa je w miare postępu ekstrakcji.

-Dozowanie wolumetryczne pozwala zaprogramować do 4 indywidualnych doz o różnej wielkości uzysku, temperaturze wody i ciśnieniu do produkcji kawy.

-Dysza na mleko jest izolowana termicznie dając większą kontrolę nad temperaturą pary i ochronę baristy przed poparzeniem. Włączana jest dźwignią, dzięki czemu praca na niej jest łatwa i szybka.

-Dysza wody gorącej z ekonomizerem i możliwością ustawienia 3 stopni temperatury wody.

-Ekspres jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, zaprojektowany odpowiednio do naszych anatomicznych możliwości, dzięki czemu praca na nim jest bardzo wygodna.

-Czasomierz osobny dla każdej grupy, który mierzy pomiar czasu parzenia, wielkości dozy i temperatury, co daje jeszcze lepszą kontrolę nad espresso.

-Wygodny i elegancki wyświetlacz TOUCH daje możliwość kontroli, posiada liczniki kaw i możliwość indywidualnego dostosowania ustawień maszyny do naszych potrzeb.

Materiał:

  • Stal nierdzewna + ABS
  • Pojemność bojlera: 17L
  • Wymiary (Szer./Gł./Wys.): 1032/605/537 mm.
  • Waga brutto: 105 Kg.

W celu uzyskania szczegółowych informacji,

oraz zapytań o inne ekspresy zapraszamy do kontaktu.

mail: biuro@coffee-brothers.pl

JEDEN PRODUKT

0
RÓŻNE HISTORIE
0
METODY PALENIA
0
REGIONY
0
FILOZOFIE

– Wspaniały smak

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

PRODUKTY

Przejdź dalej

EKSPRESY

Przejdź dalej

WODA

Przejdź dalej

NASI PARTNERZY

BRIGHT-TRADE S.C. COFFEE-BROTHERS PRACOWNIA KAWY
UL. TYLNA 12A 42-600 TARNOWSKIE GÓRY

506 378 695 | biuro@coffee-brothers.pl