IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA MNIEJSZEJ I ŚREDNIEJ GASTRONOMII

Solidna konstrukcja, nowoczesny Design.

Ekspresy Sanremo ZOE to idealne rozwiązanie dla mniejszej i średniej gastronomii. Solidna konstrukcja, nowoczesny Design, oraz wydajność to podstawowe atuty tej maszyny. Minimalistyczna linia szczególnie pasuje do wnętrz, które potrzebują optymalizacji dostępnej przestrzeni w lokalach. Koncepcja ramki sprawia, że model ZOE jest unikalny i poszukiwany wśród profesjonalnych ekspresów. Dostępny również w wersji 1 grupowej, w wersji compact, oraz 3 grupowej. ZOE to następca linii ekspresów Capri. Stylistycznie zbliżony do flagowego modelu ROMA.

Dane techniczne wersji 2 grupowej:

  • Szerokość: 720mm.
  • Głębokość: 528mm.
  • Wysokość: 537mm.
  • Napięcie: 230-400V.
  • Wielkość bojlera: 10L.
  • Moc: 2.95/4.9 kW.

Moc pompy: 200W.

Waga netto: 55.1kg.

Waga brutto: 59.1kg

Sanremo Racer to Maybach w świecie ekspresów profesjonalnych.

Do pracy nad tym modelem zaproszono jednych z najlepszych baristów na świecie. Dzięki ich ciężkiej pracy i doświadczeniu powstało to urządzenie. Wersja 3 grupowa to idealne urządzenie dla średniej, oraz większej gastronomii. System Multibojler, który jest tu zastosowany sprawia, że barista posiada pełną kontrolę nad temperaturą w poszczególnych grupach, jak i w bojlerze pary wodnej, czy wylewce wrzątku.

Każda grupa posiada dodatkowo swój własny wyświetlacz z kontrolerem ustawień, co znacznie ułatwia pracę nad chociażby ustawieniami preinfuzji, czy ilością podanej wody. Wydajna pompa wolumetryczna daje stałe ciśnienie 300l/h. 30% obniżenie zużycia energii, dzięki wysokiej jakości izolacji i inteligentnemu wykorzystaniu energii.

Dla maksymalnej termostabilności Grupy zostały wykonane ze stali AISI 316L(8kg. każda), portafiltry ze stali AISI 316L, bojlery ze stali AISI 316.  Ekspres Sanremo Racer jest dostępny w różnych wariantach designu zewnętrznego. Dodatkowo istnieje możliwość zaprojektowania indywidualnego designu dla wymagających. Dostępny również w wersji 2 grupowej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji,

oraz zapytań o inne ekspresy zapraszamy do kontaktu.

mail: biuro@coffee-brothers.pl

JEDEN PRODUKT

0
RÓŻNE HISTORIE
0
METODY PALENIA
0
REGIONY
0
FILOZOFIE

– Wspaniały smak

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

PRODUKTY

Przejdź dalej

EKSPRESY

Przejdź dalej

WODA

Przejdź dalej

NASI PARTNERZY

BRIGHT-TRADE S.C. COFFEE-BROTHERS PRACOWNIA KAWY
UL. TYLNA 12A 42-600 TARNOWSKIE GÓRY

506 378 695 | biuro@coffee-brothers.pl